O stronie

Rozbo, czyli amator ciężkiego pióra
Gry, książki i pisanie – te trzy dobra cenię najbardziej. Uwielbiam nietuzinkowe poczucie humoru Terrego Pratchett’a oraz tajemnice wszechświata zawarte w powieściach Stanisława Lema. Z kolei gry wideo traktuję jako niezobowiązującą rozrywkę – odskocznię na godzinkę lub dwie, więc czasy grania od rana do wieczora pozostawiłem za sobą gdzieś w gimnazjum. Obecnie staram się grać we wszystko po trochu; od city buildier’ów, po przygodówki point-and-click i visual novel, aż na tytułach AAA kończąc. W wolnych chwilach sięgam po gitarę (głównie przez miłość do rocka i metalu) oraz poszerzam swoją kolekcję kart Marvela. Oczywiście też piszę – tutaj hobbistycznie dla siebie i garstki czytelników, a także lukratywnie dla serwisu Gry-Online w dziale newsroom.

GrowyRozbójnik.pl – gdzie ja do cholery trafiłem?
Wortal GrowyRozbójnik.pl to witryna poświęcona tematyce wokół growej, nastawiona w głównej mierze na recenzje tekstowe. Strona została założona w grudniu 2020 roku jako hobbistyczny projekt, w oparciu o kilka lat doświadczenia z pisaniem tekstów „do szuflady”. Miałem też rozdział z tworzeniem wideo recenzji na kanale YouTube, jednak pisanie tekstów bardziej przypadło mi do gustu. Na marginesie – niestety, nie mam ładnego głosu <(`^´)>

W styczniu 2023 roku, stara wersja strony (zdjęcia powyżej) po kilku tygodniach szybkiego „kursowania” webdesignu przeszła gruntowną przebudowę i zmieniła się niemal nie do poznania. Wortal otrzymał wiele przydatnych funkcji, m.in. wyszukiwarkę treści, ale także animowane menu czy tryb ciemny. Być może z czasem zaimplementuję kolejne nowości i zmiany (lub postaram się nie zepsuć to, co działa).

Czy zostaniesz growym rozbójnikiem?
To ważne pytanie, więc zastanów się i odpowiedz szczerze. Każdy z nas ma coś z rozbójnika – jeden ze szlachetnej postawy Robin Hooda, a inny z zaradności Rumcajsa. Z uwagi na ich rozpoznawalność można stwierdzić, że każdy z nas lubi zbójów, a tych growych to już w ogóle! Warto wiedzieć, że wortal z każdym opublikowanym artykułem i napisanym komentarzem rośnie w oczach, dlatego wielkie dzięki jeśli zdecydujesz się zostać i wesprzeć moją pracę.

W wypadku uwag lub współpracy, proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@growyrozbojnik.pl